Eile õhtul Korvpallikoolis toimunud mänguga lõppesid Rapla Korvpallikooli U14 poiste võistkonnale Eesti meistrivõistlused.

Peatreener Allar-Raul Antson võtab “eestikate” hooaja kokku järgmiselt:
“Üldjoontes olid poisid sel hooajal pigem tublid, mida näitab eelkõige auga välja teenitud play-off´i koht. 1/8-finaalis küll kaotati kaks mängu KK Viimsi U14 Must võistkonnale vastavalt 50:96 ja 53:76, kuid viimane kodumäng näitas, et noored poisid suudavad kiirelt kohaneda taktikaliste muutustega, mis on väga oluline näitaja. Pikkuse ja jõuvahe selles vanuses ei ole poisi enda kontrollida, küll aga on seda maksimaalne keskendumine ja arukas pingutamine.
Mängijad, kes eelmisel hooajal platseerusid samas sarjas III kohale, said see hooaeg aga väärtuslikuma kogemuse, mil nad pidid ise olema liidrirollis, võtma enda tegude eest vastutuse, mitte rasketes olukordade teisi süüdistama ja alla andma. Loodame, et poisid suudavad seda teadvustada ja sellest õppida. 
Samas ei ole veel läbi võistlus- ja treeninghooaeg. Ees on ootamas kõrgtasemeline turniir Tartus ning samuti jätkuvad treeningud individuaalse võimekuse arendamiseks, mis on kõige alus.”