U16 ja U18 poisid pidasid nädalavahetusel Alu Spordihoones maha head lahingud, kuid paraku võite ei vormistatud.
Laupäeval kohtus U16 alagrupi liidri Audentese SK-ga. Kui esimene pool mängust oligi pealinlaste juhtida, siis teisel poolajal tegid raplakad kõva comebacki. 🙌🏻Kahjuks aga sai aeg ikkagi meie jaoks liiga vara otsa ning lõppseisuks jäi vastasele 86:78.
Suuremad punktitoojad: Karmolt 23 punkti, Kaarlilt 19 ning Marcuselt ja Märtenilt 12.💪🏻

Pühapäeval kohtus U18 Rakvere SK/Tarvas noormeestega. Sarnaselt noorematele, said ka selles mängus poisid parema hoo sisse alles teisel poolajal, kuid seisu enam enda kasuks mängida ei õnnestunud. Lõppseis vastasele 84:69.
Enim punkte sel korral: Martin Oksalt 19 puntki, Markus Ladogalt ja Carl-Gregorylt 13 ning Kardolt 12. 👌🏻