26.-27. mail toimus U16 vanuseklassi poiste Balti liiga finaalturniir Talsis, millest võttis peatreener Viljo Sinikase juhendamisel osa ka Raplamaa esindus.
Treener nädalavahetusest: “Kokku osales finaalturniiril nimetatud vanuses 8 võistkonda ja Raplamaa lõpetas 6.kohal.
Veerandfinaalis mängiti kohaliku Talsiga, kellele kaotati kindlalt 70:50. See lõppseis tähendas järgmises voorus mängimist kohtadele 5.-8.
Poolfinaali vastaseks oli BS Ridzene/Sportapunkts.lv 2002. Kohtumises said platsile kõik kaasas olnud mängijad ja koos võeti vastase üle kindel võit seisuga 83:44.
5.-6. koha mäng oli Valmiera 2002 võistkonna poistega. Kohtumine kulges tõusude ja mõõnadega punkt-punktis, kuid lätlased olid lõpus kindlamad ja võitsid mängu 73:68.
Seega kokkuvõttes jäigi meile 6. koht.
Viimasel etapil kuulusid võistkonda: Markus Ladoga, Kardo Kilk, Erik Pärnapuu, Martin Oruste, Ino Kurg, Marten Pohla, Andres Petjärv, Rando Kristal, Georg Markus Tammverk, Markus Ruubel ja Taniel Alumets.
Võistkonna parima mängija tiitli pälvis kindlalt Markus Ruubel “
Sellega lõpetasid U16 poisid oma 2017/2018 võistlushooaja, keskenduvad nüüd kooliaasta viimastele nädalatele, veidi veel treenivad ja natuke puhkavad ning juba juulist alustatakse taas aktiivselt uueks hooajaks ettevalmistusi.