Rapla Korvpallikool alustab taas mängimist Saku I liigas! Uue meeskonna nimeks on Rapla KK/Kohila. 

Kui 2010/2011 tõusis Rapla Korvpallikooli meeskond pärast hooaega I liigas meistriliigasse, siis jätkati Indrek Ruudu ja Toomas Annuki juhendamisel mängimist ka esiliigas kuni hooajani 2012/2013. Selleks ajaks oli meistriliiga meeskond juba jalad alla saanud ning kahes võistkonnas noored enam mängida ei jõudnud. Nüüd on meil aga väga hea meel teatada, et sellest hooajast alates on meie korvpallikool taas praeguste õpilaste ja vilistlastega esiliigas esindatud. Kuigi klubi esindusvõistkonna AVIS UTILITAS Rapla kodumängud kaasavad alati saalitäie pealtvaatajaid, siis me loodame, et suuremad korvpallisõbrad leiavad tee ka I liiga meeskonna kodumängudele.

„Klubi pikaajalisem eesmärk on, et meil oleks nn. farmmeeskonnad nii I kui II liigas. See annaks võimaluse meie vilistlaste ja Korvpallikooli õpilaste jaoks leida igale mängijale täpselt sobiva tasemega liiga. Võtame selle aasta näite, kus I liiga on väga hea keskkond ka Meistriliigas mängivatele noormängijatele, aga kahjuks jääb natukene liiga tugevaks osadele noortele, kes võiks ka juba meeste vahel mängida. Kuna olukord Kohila meeskonnaga nõudis seekord valiku tegemist, siis otsustasime mitte loobuda kõrgema liiga kohast ja usume, et paneme satsi II liigas välja kui aeg selleks küps,“ kommenteeris otsust Rapla Korvpallikooli tegevjuht Jaak Karp.

Rapla KK/Kohila koosseis 2018/2019 hooajal: Deran-Eric Aalde, Taniel Alumets, Gregor Ilves, Raiko Kurisoo, Jürgen Laars, Martin Limberg, Andres Petjärv, Marten Pohla, Kustas Põldoja, Jan-Märten Ratas, Carl-Gregory Rohtla, Drevor-Andris Rudnevs, Markus Ruubel, Hendrik Ruut, Marek Ruut, Johan-Marcus Tamberg, Risto Valge, Robi Vanem ja Martin Ütsmüts.

Meeskonna peatreener on Allar-Raul Antson ja abitreener Jüri Pritšin.

2018/2019 hooaja esimene mäng juba sel reedel kell 19:45 Tamsalu Spordihoones!

Vaata videost, miks ja kuidas uus meeskond esiliigas mängima sai hakata.