Rapla Korvpallikooli U18 noormeeste meeskond pidi tänavuse vanusegrupi meistrivõistluste hooaja veerandfinaalseerias KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 2-0 paremust tunnistama ning sai enda meistrivõistluste hooajale seega joone alla tõmmata.

Viimsis peetud seeria avamängus tuli meil küllalt tasavägise esimese kolme veerandi järel siiski kodumeeskonnale alla vanduda 97:73. Kõige rohkem panustasid mängu tasavägisusse Markus, 28 punkti, ja Jan Märten, 13 punkti. Kahekohalisele skoorile jõudsid lähedale veel Taniel ja Drevor-Andris, kellelt vastavalt 9 ja 6 punkti.

Koduses Sadolin Spordihoones peetud teises kohtumises haaras Viimsi edu peale üsna tempokat avaveerandit ning kaks veerandaega kestnud mõõn ei lasnud raplakatel seeriat pikemaks venitada. Viimsi võidunumbrid sellest mängust 97:77.

Kodus panustasid meeskonna skoori kõige enam taas Markus, 23 punkti (ja 9 lauapalli), Johan-Marcus, 18 punkti, ja Jan Märten 14 punktiga.

Soovime vastastele õnne edasipääsu puhul ja ise rõõmustame omade poiste üle, kes vähemasti natukeseks ajaks veidi rahulikumat graafikut nautida saavad!

Vaata Facebookis ka esimese mängu galeriid.