Eile, 27. aprillil kohtusime veerandfinaali neljandas kohtumises taas Tallinna Kalev/TLÜ-ga, kes oli seeriat juhtimas 2:1. Kuigi kolmapäevases mängus õnnestus meil seeria esimene võit kirja saada, siis oli olukord endiselt pingeline, sest kaotus oleks tähendanud playoffist väljalangemist ja hooaja lõppu. Olukorra tõsidust mõistsid väga hästi nii meeskond kui ka fännid ning seetõttu oli nüüd eriti oluline kokku hoida. Seda eilsel mängul ka kogu südamest tehti ning väga hästi õnnestunud mängu võit 93:64 viigistas seeria 2-2.

Veerandfinaalseeria viimane ja otsustav mäng toimub homme, 29. aprillil kell 18:00 Sadolin Spordihoones. Kutsu pere ja sõbrad kaasa ning tulge kindlasti saali, sest ainult Rapla korvpallimeeskonna kodusaalis on üheskoos võimalik korraldada tõeline korvpallimöll! Palju rahvast, vinge atmosfäär ja suur toetus meeskonnale – just need on kõige olulisemad komponendid, millega saame aidata AVIS UTILITAS Rapla meeskonnal poolfinaali jõuda!

Mängust:
AVIS UTILITAS Rapla algviisikus jooksid väljakule Gert Dorbek, Domagoj Bubalo, Indrek Kajupank, Dominique Hawkins ja Sven Kaldre. Mäng algas vastaste kahepunktiviskega, millele vastasime kahe kahepunktiviskega. Järgnes vastaste kahepunktivise, millele nüüd vastasime 8:0 vahespurdiga ning seis oli meie kasuks 12:4. Kui hetkeks said kalevlased vahe 5 punkti peale, siis väga kiiresti kasvatas Rapla selle 15 punkti peale. Esimese veerandi võitis AVIS UTILITAS Rapla 29:12.

Teine veerand algas kohe Dorbeku kolmesega ning meie edu oli nüüd juba 20 punkti 32-12. Kuigi mängida oli veel põhimõtteliselt kolm veerandaega, siis oli mäng juba küllaltki kindlalt otsustatud, sest vastastel ei olnud sel korral ühtegi lisakäiku juurde panna. Rapla mängijad ja rahvas said ilusa mängu üle korralikult rõõmustada.

Sama emotsiooniga jätkusid ka kolmas ja neljas veerand. Peale kolme väga tasavägist mängu oli nii meeskonnal kui ka fännidel väga sellist õnnestumist vaja, et otsustavaks mänguks korralikult enesekindlust koguda. Lõpuvile kõlades kuulus Raplale 29-punktine võit 93:64. Samas tuleb tähele panna peatreener Aivar Kuusmaa sõnu, et peale eelmist Tallinna Kalev/TLÜ 30-punktist võitu ei läinud meil järgnevad mängud üldse hästi. Loodetavasti oleme aga nüüd selliseks olukorraks veelgi paremini valmis ning suudame pühapäeval vähemalt sama head mängu näidata!

Meie resultatiivseimad olid Nolan Cressler (24p, 5rs), Dominique Hawkins (19p, 8lp, 8rs), Indrek Kajupank (13p, 3rs) ja Devonte Upson (12p, 10lp). Ja muidugi väärib eraldi esile tõstmist 6. mängija – suurt aitäh teile kõigile!

Nagu öeldud, siis otsustav mäng juba sel pühapäeval kell 18:00 Sadolin Spordihoones! Ole kohal!